Alkoholová kalkulačka

Alkoholmetr je online alkohol tester, který vám pomůže zjistit, za jakou dobu by měla po vypití alkoholických nápojů klesnout hladina alkoholu v krvi na 0 promile.

Lidské tělo je schopné přirozeně odbourat v průměru 0,1 g alkoholu za hodinu na kilogram hmotnosti (u žen je tato hodnota ještě o něco nižší). Každý člověk je ale unikátní, a proto online alkohol testem není možné zcela přesně určit dobu odbourávání alkoholu. Orientační dobu však vypočítat lze, a to pro libovolný alkoholický nápoj. Obsah čistého lihu v nápoji vynásobte jeho hustotou a tento údaj vydělte svou rychlostí spalování alkoholu.

Abyste si ulehčili složité a zdlouhavé počítání, dosazování do vzorečku, násobení a dělení, pak je tu pro vás k dispozici alkoholová kalkulačka se stovkami nejpopulárnějšími alkoholickými nápoji v naší databázi. Zkuste náš online alkohol tester, do kterého si zadáte své hodnoty a hned budete vědět, jak na tom jste. Pokaždé ale myslete i na zbytkový alkohol, který se nachází v krvi často i druhý den.

Ani ten nejlepší online alkoholmetr nemůže nikdy plně nahradit skutečný alkoholtester, protože vždy záleží na celé řadě dalších faktorů. Naše výpočty jsou pokaždé pouze orientační. Nejpřesnější hodnoty jsou vždy ty, které se získávají přímo z vaší krve.

Přesného měření alkoholu v dechu dosáhnete také alkohol testerem. Server Testado.cz je za vás otestoval a porovnal.